Zpět

Silnoproudá dílna připravena

A je to tady! Konečně se nám to podařilo, jsme ve finále!

  Po dlouhé době a velmi pilné práci studentů IT1, E2A, E2B, E2C a E2D se nám podařilo dokončit a připravit na provoz dílnu silnoproudé elektrotechniky. Dílna je zaměřena na klasickou domovní elektroinstalaci bytu nebo rodinného domu.

 Studenti se zde budou seznamovat s postupem vzniku domovní instalace.  Součástí výuky bude v rámci tvorby vlastní projektové dokumentace i obeznámení se s legislativou platnou nejen v rámci ČR, ale i návaznosti na dokumenty EU. Naučíme se vytvářet objednávku elektroinstalačního materiálu, kterou budeme potřebovat pro montáž. Dále bude součástí výuky samotná montáž elektroinstalace na připravených panelech dle zpracované dokumentace a vytvoření všech potřebných podkladů pro provedení výchozí revize. Finále pak bude výchozí revizní zpráva.

 Jelikož jsme si dílnu postavili svépomocí, chtěl bych Vám všem studentům, kteří jste se na výstavbě dílny podíleli poděkovat za skvěle odvedenou práci. Vedení naší školy děkujeme za umožnění vzniku a podporu tohoto projektu. Též všem našim sponzorům patří velké díky, že nás v práci podpořili svými bohatými dary. Jsou to firmy OEZ s.r.o., ELKOV elektro a.s., KOPOS Kolín a.s., ABB s.r.o., Arkys, s.r.o., Kablo Vrchlabí s.r.o. a Foxconn Technology CZ s.r.o.

 A co nás čeká v budoucnosti? Třeba stavba silnoproudého polygonu (zase z větší části svépomocí) nebo přeměna dílny D13 na moderní laboratoř a dílnu silnoproudé elektrotechniky.


Vytisknout  

KONTAKT

Vyšší odborná škola,
Střední průmyslová škola
a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky

Masarykova 197, Kutná Hora, 28401

Telefon: +420 327 588 811
Email: infovos-kh.cz
E-podatelna: vomkhkr-s.cz
Datová schránka: 8nmxism

IČO: 61924059
REDIZO: 600 007 286

© 2019 VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora
Chat with us