Zpět

S Erasmem+ v Irsku

Cork je druhé největší město v Irské republice. Žije v něm přes 120 000 obyvatel. Autobusem z Dublinu to je zhruba 3,5 hodiny. 
Cork jsem si pro svůj studijní pobyt v rámci programu Erasmus+ vybrala zejména proto, že jsem se chtěla seznámit s jihozápadem smaragdového ostrova. Přihlásila jsem se na kurz pro učitele, jehož obsahem byl jak rozvoj všeobecného jazyka, tak studium irské historie a kultury. Během dvou týdnů strávených v Corku jsem měla možnost setkávat se s učiteli (nejen angličtiny) z nejrůznějších evropských zemí, seznamovat se s jejich vzdělávacími systémy, srovnávat různé přístupy ve výuce. Kromě toho jsme hojně cestovali a obdivovali tamní magickou přírodu.
Cork English College, na které jsem studovala, nabízí i širokou paletu kurzů všeobecné angličtiny na všech jazykových úrovních. Doporučuji vám vřele, kolegové, zvážit svou účast, obzvlášť jste-li nadšení cestovatelé. Irsko je úžasná země a zdá se mi, že naše země mají hodně společného, například smysl pro humor a jemné ohýbání pravidel 😉.


Vytisknout  

KONTAKT

Vyšší odborná škola,
Střední průmyslová škola
a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky

Masarykova 197, Kutná Hora, 28401

Telefon: +420 327 588 811
Email: infovos-kh.cz
E-podatelna: vomkhkr-s.cz
Datová schránka: 8nmxism

IČO: 61924059
REDIZO: 600 007 286

© 2019 VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora
Chat with us