Zpět

Akce studentů pro studenty aneb Kovy v Kutné Hoře

V uplynulých měsících jsme se zapojili do pořádání akce 30pod30 live, která měla za cíl podpořit a motivovat studenty v Kutné Hoře k vlastním projektům a aktivitám. Událost jsme pořádali s týmem studentů z kutnohorských středních škol a nadačním fondem Eduzměna. Na akci jsme kromě studentů kutnohorských středních škol pozvali dva speakery z výběru Forbes 30 pod 30 – youtubera Karla „Kovyho“ Kováře, který si připravil program s názvem strach, smysl a motivace, ve kterém se snažil povzbudit studenty v překonávání komfortní zóny. Druhým speakerem byl podnikatel Václav Kroutil, který si pro zúčastněné připravil workshop, při kterém si každý mohl vytvořit svůj vlastní podnikatelský plán.

Proč jsme se do pořádání akce zapojili a co nám tato zkušenost přinesla?

Fanda: Cíl akce mě zaujal a byl jsem rád, že jsem mohl být v týmu, který jí pořádá. Zdokonalil jsem se v týmové práci. Vyzkoušel jsem si, co obnáší navrhování letáků, Instagram příspěvků, informačních plakátů a dalších propagačních materiálů, dokonce jsem navrhoval i klíčenku. :)

Vojta: Chtěl jsem se zapojit do akce, která pozvedne aktivitu dalších studentů a tento cíl se splnil. Během příprav jsem si vyzkoušel spoustu organizační práce na přípravách a zajištění hladkého průběhu celé akce. Ne vždy bylo jednoduché své nápady skloubit s týmem, ale samotná akce předčila mé očekávání a všichni jsme si ji moc užili.

František Rulík (E3A2), Vojtěch Hrabal (E4A)


Vytisknout  

KONTAKT

Vyšší odborná škola,
Střední průmyslová škola
a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky

Masarykova 197, Kutná Hora, 28401

Telefon: +420 327 588 811
Email: infovos-kh.cz
E-podatelna: vomkhkr-s.cz
Datová schránka: 8nmxism

IČO: 61924059
REDIZO: 600 007 286

© 2019 VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora
Chat with us