Zpět

Studenti v knihovně Václava Havla

V pondělí 12. prosince navštívilo 25 studentů naší školy, členů Klubu mladých diváků, knihovnu Václava Havla v Praze. S knihovnou navázala naše škola spolupráci v loňském roce, kdy ji navštívili vyučující českého jazyka z naší školy. Knihovna udržuje odkaz Václava Havla, pořádá workshopy, přednášky, divadelní představení a jiné kulturní akce. Před prázdninami zde měli možnost členové KMD zhlédnout slavnou jednoaktovku Václava Havla Audience, v pondělí méně známou jednoaktovku Protest. Hra, která řeší otázky svědomí, cti a morálních hodnot, které se v současné době často vytrácejí, studenty opravdu zaujala a všem se líbila. 
Těšíme se na další představení Klubu mladých diváků, která proběhnou v lednu a v únoru příštího roku.


Vytisknout  

KONTAKT

Vyšší odborná škola,
Střední průmyslová škola
a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky

Masarykova 197, Kutná Hora, 28401

Telefon: +420 327 588 811
Email: infovos-kh.cz
E-podatelna: vomkhkr-s.cz
Datová schránka: 8nmxism

IČO: 61924059
REDIZO: 600 007 286

© 2019 VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora
Chat with us