Zpět

Sám sebou I - druhá část

Na první právní část projektu navazovala druhá zaměřená na práci se třídou.

Náplní dvouhodinové akce byly prožitkové aktivity s celou skupinou, reflexe studentů prvního roku ve škole a dotazník postojů k užívání návykových látek.

Výběr z hodnocení akce studenty:

Tyto dvě hodiny jsem si náramně užil. Sice mi to nepřineslo nic nového, ale i přes to mě to docela bavilo. Hráli jsme různé hry, například se poslal do kolečka toaleták a každej si utrhnul kolik chtěl a pak podle počtu papírku o sobě musel prozradit nějaký věci, který o něm druhý nevědí. Líbilo se mi, že jsme se o hodině mohli najíst a povídat. Určitě bych to zopakoval.

Program byl fajn, dozvěděl jsem se spoustu nových a zajímavých věcí o svých spolužácích, které jsem do té doby nevěděl. Paní Veselá byla příjemná a sympatická, když jsme něco nepochopili, nedělalo ji žádný problém něco vysvětlit, nebo nám nějak pomoct. V hodině jsem se také dozvěděl něco o sobě pomocí testu na osobnost, který jsme dostali na vyplnění. Celkově se mi program líbil.

Akci jsem si užil. Zábavnou formou jsem se dozvěděl něco nového o svých spolužácích a oni o mně. Hráli jsme dvě hry. První: Měli jsme si odmotat toaletní papír, potom jsme mněli říct tolik věcí o sobě, kolik máme článků toaletního papíru. Druhá: Jeden stál uprostřed a řekl jednu věc, kterou má společnou se spolužáky, ti co měli stejnou věc se přesunuli na jinou židličku.

Preventivní akce se mi líbila, protože jsem tu nový a něco jsem zjistit o spolužácích. Líbilo se mi, že jsme tam hráli hry a nepsali jsme jen testy.


Vytisknout  

KONTAKT

Vyšší odborná škola,
Střední průmyslová škola
a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky

Masarykova 197, Kutná Hora, 28401

Telefon: +420 327 588 811
Email: infovos-kh.cz
E-podatelna: vomkhkr-s.cz
Datová schránka: 8nmxism

IČO: 61924059
REDIZO: 600 007 286

© 2019 VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora
Chat with us