Zpět

Lyžařské kurzy v Krkonoších

V letošním školním roce se po dvou lyžařských kurzech v Itálii konaly dva lyžařské kurzy v Krkonoších pro žáky prvních a druhých ročníků. Nejprve jsme se s žáky druhých ročníků vydali do Pece pod Sněžkou do chaty Viktorka, která je velmi příhodně umístěna přímo na sjezdovce Zahrádky. Díky tomuto umístění jsme si mohli užít pobyt v osamoceném horském prostředí s nádherným výhledem na Sněžku přímo z pokoje. Během kurzu jsme zdokonalovali naše lyžařské dovednosti na pestrých sjezdových tratích v Peci pod Sněžkou. Bohužel nám počasí asi polovinu kurzu moc nepřálo a na vlastní kůži jsme si vyzkoušeli pravé lednové horské podmínky. I přesto jsme si kurz užili a zlepšili si své lyžařské dovednosti.

Poslední lyžařský kurz v tomto školním roce byl určen pro pro žáky prvních ročníků v termínu 27. 2. - 4. 3. Tento kurz se konal v lyžařském areálu Špindlerův Mlýn a ubytováni jsme byli přímo u stanice lanovky Labská v hotelu Nico. V tomto termínu nás čekaly doslova ideální lyžařské podmínky s perfektně připravenými sjezdovkami a nádherným jarním počasím. Díky tomu jsme měli ideální podmínky na zlepšování našich lyžařských dovedností, což se do určité míry každému vydařilo. 

Všem zúčastněným žákům děkujeme za snahu zlepšovat své lyžařské dovednosti a doufáme, že se někdy opět sejdeme na sjezdovce.


Vytisknout  

KONTAKT

Vyšší odborná škola,
Střední průmyslová škola
a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky

Masarykova 197, Kutná Hora, 28401

Telefon: +420 327 588 811
Email: infovos-kh.cz
E-podatelna: vomkhkr-s.cz
Datová schránka: 8nmxism

IČO: 61924059
REDIZO: 600 007 286

© 2019 VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora
Chat with us