OSLAVY 150 LET ŠKOLY 18. a 19. ZÁŘÍ 2020
 
ABITURIENTSKÝ SRAZ V LORCI
Nabízíme možnost rezervace míst k sezení. Sraz absolventů školy proběhne v sobotu od 16:00 v hlavním sále Kulturního domu Lorec.

UBYTOVÁNÍ NA DOMOVĚ MLÁDEŽE

Pokud budete chtít zajistit ubytování v prostorách našeho domova mládeže, kontaktujte paní Ilonu Štěpánovou (stepanova@vos-kh.cz).

ALMANACH

Už nyní si můžete rezervovat Almanach, který potěší svým obsahem všechny absolventy. Jsou v něm mimo jiné seznamy studentů, kteří naší školou prošli.

PŘEDNÁŠKA "KUTNOHORSKÁ PRŮMYSLOVKA A JEJÍ ARCHITEKT RUDOLF RYŠÁN"

Přednáška PhDr. Aleše Pospíšila, autora knihy "Zmizelá Kutná Hora - Stavby první republiky", bude doprovozena autogramiádou uvedené knihy. Je určena všem zájemcům o architekturu dvacátých let minulého století, která nehleděla jen na estetičnost budov, ale i na jejich dokonalou funkci. Taková je budova naší školy.

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY ŠKOLY

Po dobu oslav je ve vyhrazený čas škola všem návštěvníkům otevřená. Pokud si přejete komentovaný výklad od našeho průvodce, neváhejte a rezervujte si přesný termín prohlídky. Z důvodu omezené velikosti prováděné skupiny si škola vyhrazuje právo přeložit prohlídku na nejbližší volný termín. Tato skutečnost se týká jen komentovaných prohlídek s průvodcem. 
 
Rezervační formulář
Vyplňte prosím požadované pole.
Vyplňte prosím požadované pole.
Vyplňte prosím požadované pole.